Tatranská Zuzka v Kovozávodech

Z mnoha podzimních novinek firmy KP- Kovozávody Prostějov Vás nyní poinformujeme o dvou helikoptérách . Tyto dvě novinky vznikly díky naší spolupráci s firmami Směr /Heller a obsahují výlisky Heller.

Prvním vrtulníkem je Alouette III v měřítku 1/72. Stavebnice obsahuje obtisky pro čtyři markingy tohoto krásného francouzkého vrtulníku. První marking je známá tatranská Zuzka OK-FIT používaná tatranskou leteckou záchranou službou TANAP. Dále arch obtisků obsahuje marking A5-166 autralského letectva,JA 9093 nagojského leteckého požárního sboru z Japonska a poslední je celozelený stroj pákistánského letectva.

Druhým vrtulníkem je model Westland Gazelle AS.1 v měřítku 1/48. V této stavebnici jsou obtiskové markingy pro tři stroje . První je stroj Royal Navy Cosfordského display týmu , další je stroj testovací jednotky z Boscombe Down a třetí je kamuflovaná Gazela od Royal Marines.

Obě tyto jednoduché ,kvalitní stavebnice doplněné o atraktivní markingy určitě zájemce o vrtulníky potěší a navíc se jedná o modely, které bez problémů sestaví i modelářští začátečníci, kterým jsou tyto modely primárně určený. V prodeji budou tyto dvě „vrtulnice“ již tuto sobotu na našem prodejním stánku KP- Kovozávody na výstavě v Lysé N/L.

 

Petr Muzikant KP/AZ