PŘEDSTAVUJEME – STŘÍKACÍ MASKY OD STRANSKY KITS

Řada Masks je určena pro modeláře na finální airbrush při stavbě modelů. Sada obsahuje vše potřebné pro maximální ulehčení práce s barvami na modelu. Součástí je většinou kamuflážní schéma konkrétního typu, masky na čiré díly modelu, jako je kabina, skla, čelní štítky. Dále v sadě najdete i masky na nejrůznější části, jako antény, identifikační pásy, disky kol a další těžko vy maskovatelné věci na modelu. Masky jsou vyráběny z materiálu Oramask 810, což je dnes asi nejznámější materiál pro airbrush techniku, známý svojí pružností a ohebností.
Doposud v řadě Masks se objevily sada na Fw-190, Mk.IX Spitfire, Avia B-534 v měřítkách 1:72 a 1:48, dále pak i masky na PV-1 Ventura v 1:48 , Aero L-39 Albatros v 1.72 hned ve dvojím provedení továrních schémat na toto známé letadlo.

Sada masek pro letoun FW 190A

Velmi komplexně zpracovaný set stříkacích masek pro dvaasedmdesátinového Albatrose L-39.

Raritní sada jako masky pro Avia BH-11 od Směru, je náznakem snahy o výrobu masek pro typy, co zrovna nejsou mainstreamem.
V říjnu se objeví nové sady na námořní kočky v podobě Wildcatu, Hellcatu, následovat budou Mustangy nebo obligátní Bf-109. V přípravě jsou i masky na dlouho očekávaný model Aero L-39 Albatros od Trumpeter v měřítku 1:48. Pro obchodníky jsou k dispozici i originální firemní pořadače určené pro řadu Masks, vyrobené laserovým výřezem z překližky, které jsou tou nejlepší variantou pro snadné vystavení produktů řady Masks.

Pro všechny zájemce z řad modelářů i obchodníků přidáváme odkaz na stránky výrobce, který naleznete ZDE

Redakce