PŘEDSTAVUJEME – PM PECKA MODELÁŘ, HYPERNOVA ČESTLICE

Firma Pecka modelář vznikla jako jedna z prvních po sametové revoluci a nepříliš velká prodejna v ulici Karoliny Světlé se stala cílem návštěvy nejen pražských modelářů. Již v prvním období byl sortiment tvořen jak plastikovými modely tak modelařinou funkční. Dnes tato firma provozuje síť šesti prodejen a sortiment zůstává rozdělen mezi různé obory modelářství. Dnešní samozřejmostí je i firemní e-shop.

Ve všech prodejnách najdeme nejen široký sortiment ale i odborně zdatné prodavače, kteří vám ochotně poradí při výběru zboží.

Dnes vám na několika fotografiích představíme prodejnu PM v areálu čestlické Hypernovy (Alberta). Ta již delší dobu patří mezi ty dobře zásobené a to i v našem oboru modelařiny. K dostání jsou zde modely od všech významných výrobců z Čech i z ciziny. Jak již bylo zmíněno, personál je odborně na výši a vyznačuje se opravdu příjemnou obsluhou. Celkově je atmosféra v tomto obchodě klidná a bez stresů. Množství vystavených stavebnic přímo vybízí k brouzdání krabičkami, ve velké vitríně jsou pak vystavené sestavené kity různých typů, které mohou posloužit jako inspirace pro vlastní stavbu. V dnešní hektické době je pro zákazníky velmi vstřícná i otevírací doba – obchod je otevřen denně od 9.00 do 21.00 hodin.
Návštěvu modelářského obchodu v Čestlicích vřele doporučujeme.

Samozřejmě je vám k dispozici i E-SHOP firmy Pecka

Honza Polc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *