PANTHERS CUP 2017, KVALITNÍ STANDARD

V sobotu 18. března proběhla první velká akce soutěžní sezóny v Čechách. Současně to byla i premiéra povinnosti EET pro prodejce, ze které vyplývaly určité obavy, jak to všechno dopadne.
Můžeme říct, že to dopadlo dobře. Přijeli nejen prodejci ale hlavně soutěžící. Ti přivezli reprezentativní kousky ze svých kolekcí a tak se bylo na co dívat. Impozantní byla vystavená řada F-4 Phantomů, tam vybrat ten nejlepší bylo prakticky nemožné. Vystavené Phantomy také byly nejvíce diskutované mezi modeláři u kávy nebo „venkovní“ cigarety. Větu „Viděl jsi toho Phantoma XY?“ jsem slyšel nesčetněkrát.

Samozřejmě že i ostatní modely byly na vysoké úrovni. Fungovaly i ostatní záležitosti soutěže, občerstvení v místě bylo chváleno, co se kvality týče, informační servis byl bezchybný. Co jsme mohli od modelářů zaslechnout, kdo přijel, nelitoval.
Jediný negativní okamžik nám tak nachystalo jen počasí. Letos to nebylo na pizzu na zahrádce nedaleké pizzerie jak tomu bylo u mnoha minulých ročníků. To ale organizátoři neovlivní. Na počasí se shání sponzor špatně.
Fotografie v galerii jsou dílem Milana Pospíšila, za jejich poskytnutí mu velmi děkujeme.

Honza Polc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *