Novinky Kovozávody Prostějov / AZmodel na červen

Kovozávody Prostějov uvádí na trh dlouho vyprodaného Albatrose C.III v nových kabátech. Kovozávody Prostějov launches the long sold out Albatross C.III in new camouflage.

Sopwith Triplane v anglických barvách je již nedostupný, tak Vám nabídneme další zajímavé anglické markingy.  Sopwith Triplane in English colours is no longer available, so we offer you other interesting English markings. 

Avia B-3 se bude prodávat ve třech krabicích. V prvních dvou krabicích jsou reálné kamufláže, třetí obsahuje kamufláže fiktivní, ale o to zajímavější 😉

The Avia B-3 will be sold in three boxes. The first two boxes contain real camouflages, the third contains fictional camouflages, but all the more interesting 😉

Nové kamufláže nabídnou i modely Messerschmitt Bf 108 Taifun a Piper L-21B Super Cab. New camouflages will also be offered for the Messerschmitt Bf 108 Taifun and Piper L-21B Super Cab.

Henschel HS 126B-1 je přebalem modelu firmy Sabre Kits. Henschel HS 126B-1 is the cover of the model by Sabre Kits.

Pod značkou AZmodel se do prodeje vrací vyprodaný Seafang.  The sold-out Seafang is back on sale under the AZmodel brand. 

Tyto modely se poprvé objeví v prodeji na akci PLASTIC PEOPLE OF TOVAČOV 2022. Do prodeje našim obchodním partnerům je uvolníme nejdříve v týdnu od 13. června!!! 

These models will be on sale for the first time at the PLASTIC PEOPLE OF TOVAČOV 2022 event. We will release them to our sales partners the week of June 13!!!