SPECIÁLNÍ AKCE KP – ALCA PACK NA MODEL HOBBY

Sliby se mají plnit – když to jde. Tentokrát se náš slib podařilo splnit.

První tradiční československý výrobce plastikových modelů KP – Kovozávody Prostějov Vám přináší nový model Aero L-159 Alca v měřítku 1/72, který bude mít prodejní premiÉru na výstavě Model Hobby 2018. Náš stánek najdete v hale 3, stánek č.H209. Celá výstava se nese v duchu kulatých výročí – 100 let československého letectva a také KP – Kovozávody mají své kulatiny 50 let od svého vzniku, což oslavíme právě uvedením modelu L-159 na trh.

K tomuto výročí jsme tedy připravili speciální nabídku, která spočívá v tom, že uvedeme ve speciálním výročním paketu čtyři modely za více než zajímavou cenu. Budou to modely Aero L-159A, L-159A/E, L-159B a L-159T. Navíc tento paket bude doplněn dvěma sadami stříkacích masek pro jednomístné i dvoumístné verze.

Běžná cena jednotlivých komponentů paketu je 1698,- Kč. Výhradně pouze na výstavě se bude tato sada prodávat za 990,-Kč a k 100. výročí bude do prodeje za tuto cenu uvolněno limitovaných 100 kusů. Volně v prodeji tato sada nebude. Pro mimopražské zájemce bude určena možnost tuto sadu po dobu výstavy objednat na našem firemním e-shopu: www.kovozavody.cz. Vše pouze do vyprodání této limitované edice, neváhejte. V běžném prodeji se model L-159 objeví cca od 7. Listopadu.

Tímto Vás srdečně zveme k návštěvě prodejního stánku KP – Kovozávody Prostějov, kde mimo modelů KP budou v prodeji také modely naší sesterské firmy AZ model v širokém sortimentu.

Petr Muzikant KP/AZ