PŘEDSTAVUJEME – MN MODELÁŘ PROSTĚJOV

Na prostějovské Plumlovské ulici stojí zvenčí nenápadný obchod. Jen poutače upozorňují, že se jedná o něco víc, než běžnou prodejnu plastikových modelů.
Firma MN modelář vznikla a začínala jako malý obchůdek se stavebnicemi a doplňky. Sortiment se postupně rozšiřoval o další značky, Po odkoupení firmy ŘOP došlo k dalšímu rozšíření záběru o sádrové modely československého i světového opevnění a hlavně o špičkové resinové modely lodí. Ty jsou velmi oblíbené nejen v České republice už proto, že sortiment vyráběných typů v nabídce jiných firem nenajdete.
Díky tomu, že MN modelář sídlí v Prostějově je logické, že se stal i podnikovou prodejnou nových Kovozávodů. A v dnešní moderní elektronické době je nezbytnou součástí i fungující e-shop. Ten od MN nabízí skutečně pouze zboží, které je skladem a na vyřízení objednávky tak zpravidla nečekáte dlouhé týdny.

Cílevědomá a koncepční práce vždy nese pozitivní výsledky. Stejně tomu bylo i v případě MN modeláře. Dnes jsou prostějovští partnery mnoha domácích a hlavně zahraničních výrobců, se kterými obchodují přímo. V jejich nabídce tak najdete nejen jinde neviděné stavebnice a širokou paletu doplňků ale často i opravdu výhodné ceny. Modeláři rovněž oceňují rychlost, s jakou se „horké novinky“ objevují v nabídce obchodu. Během roku tým MN modeláře můžete potkat na mnoha akcích doma i v zahraničí a využít další cenově výhodné nabídky.
V loňském roce bylo přistoupeno k rozšíření prodejny o další patro, které již nyní funguje a díky větším prodejním prostorám mohl být nabízený sortiment navýšen na současných 74 000 skladových položek.

Bez nadsázky tak můžeme říci, že když ne plochou tak určitě nabízeným sortimentem je dnes MN modelář největším prodejcem plastikových modelů a doplňků v České republice.

Chcete-li navštívit e-shop MN modeláře, link najdete ZDE.

Honza Polc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *