Novinky Kovozávodů Prostějov / AZmodel na prosinec

Novinky Kovozávodů Prostějov na prosinec

News of Kovozávody Prostějov for December

Top novinkou na prosinec  je model letounu Fokker S-11 „Instructor“. Nabídneme Vám ho v prvních čtyřech přebalech, další budou následovat, včetně verze s příďovým podvozkem.

Top new model for December is Fokker S-11 „Instructor“. We will offer it in the first four boxes, with more to follow, including a version with a nose gear.

Druhou novinkou je La-5FN a La-5UTI. Model La-5FN je nový, s modelem vydaným roce 2015 nemá, kromě předlohy, nic společného. La-5UTI je jako stříkaný model vydávána vůbec poprvé!!! 

The second new product is the La-5FN and La-5UTI. This La-5FN model is a NEW design & has nothing in common with the 2015 produced model kit. The only thing in common is the subject matter. La-5UTI is released as a injected model for the first time ever!!!

Pokračujeme v Cessnách, na řadě jsou první verze C-180. 

Continuing with the Cessnas, the first C-180 versions are next.

 

Pokračujeme i rodině letounu MiG-21, do prodeje uvádíme verze MiG-21FL.We are also continuing the MiG-21 family of aircraft, with the MiG-21FL version going on sale.

Poslední prosincovou novinkou KP je model Letounu Curtiss SC-1 Seahawk. Model je vydán ve dvou krabicích, které obsahují markingy jak pro plovákové tak i kolové verze. 

The last news of December is the Curtiss SC-1 Seahawk. The model is released in two boxes that contain markings for both float and wheeled versions. 

Novinkou AZmodel na prosinec jsou zajímavé obtiskové verze již vydaných modelů (a již vyprodaných)  Heinkel He-162A-9 a He-162C.

AZmodel new for December are interesting decal versions of already released (and sold out) Heinkel He-162A-9 and He-162C models.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – PROSINCOVÉ NOVINKY UVEDEME DO PRODEJE VE ČTVRTEK 8.12.2022!

IMPORTANT NOTICE – DECEMBER NEWS WILL GO ON SALE ON THURSDAY 8.12.2022!

To je z prosincových novinek vše. Ale na lednových novinkách již pracujeme a na přelomu prosince a ledna vás seznámíme s výhledem na první kvartál roku 2023.

Vážení zákazníci, přejeme Vám hezký předvánoční čas!  KP team

That’s all the news from December. But we’re already working on the January news, and we’ll bring you an outlook for the first quarter of 2023 in late December/early January.

Dear customers, we wish you a nice pre-Christmas time!  KP team