Novinky AZ/KP připravované na leden – News AZ/KP for January

První TOP novinkou na leden z dílny AZmodel je  HA-1112M-1L Buchón. Model uvedeme na trh v prvních dvou krabicích, další přebaly budou následovat.

The first TOP news for January from the AZmodel workshop is the HA-1112M-1L Buchón. We will launch the model in the first two boxes, other boxes will follow.

Další novinkou na leden jsou přebaly v prosinci vydané stavebnice Bf 109E, v hodně žádaných kamuflážích. Jde o Bf 109E ve slovenských, švýcarských, rumunských službách a německé bitevní.

Another news for January are the boxes of the Bf 109E kit issued in December. Now in interesting camouflages. It is a Bf 109E in service of Slovak, Swiss, Romanian and Luftwaffe Jabo colors.

Poslední novinkou od AZmodelu je přebal plovákového Kingfisheru v U.S. službách.

The latest re-box from AZmodel is the Kingfisher in the U.S. NAVY and Coast Guard service.

Kovozávody Prostějov uvedou v lednu reedici modelu Avia S-199 „Sakin“ v nové krabici a markingy.

Kovozavody Prostejov will present a re-edition of the Avia S-199 „Sakin“ with new markings.(January release!)

Náš tým nezahálel ani mezi svátky, takže v únoru se můžete těšit na zajímavou novinku, tentokrát v japonském zbarvení a spoustu dalších příjemných překvapení.

Our team was not idle even between the holidays, so in February you can look forward to an interesting news, this time in Japanese colors and a lot of other pleasant surprises.