NABÍDKA VÝROBCŮM, PRODEJCŮM, DISTRIBUTORŮM I MODELÁŘŮM

Vážení přátelé,

přicházíme v této ne zcela lehké době s nabídkou spolupráce.

Pokud vyrábíte stavebnice či doplňky, vlastníte prodejnu se zásilkovou službou nebo e-shop, případně jste dovozci sortimentu pro plastikové modeláře, využijte nabídky jednoho s nejsledovanějších modelářských webů v ČR.

Modelářovo vám nabízí prezentaci vašich výrobků nebo firmy jakoukoliv formou a to zcela zdarma a bez dalších podmínek a omezení, se kterými máte možná zkušenost z jiných webů. Nabízíme možnost zveřejnění článků, umístění loga nebo banneru, představení vámi  nabízeného sortimentu a to včetně cen a dodacích podmínek. Vaše reklamní bannery můžeme po dohodě vkládat i do článků na našem webu pravidelně zveřejňovaných. Tato nabídka není časově omezená a bude platit i po odvolání mimořádných opatření.

Bannery a loga jsou propojeny přímým linkem na vaše vlastní webové stránky. Využijte tuto možnost v době, kdy díky uzavření kamenných prodejen většina vašich zákazníků využívá internet nejen kvůli informacím ale i k nákupům modelářského zboží.

 

Rádi zveřejníme i fotografie vámi postavených modelů, milí modeláři. Nemůžeme se nyní scházet na akcích, pochlubte se kamarádům svou prací u nás.

 

Pište nám na některý z těchto kontaktů – info@kovozavody.cz, azmodel@azmodel.cz, marketing@kovozavody.cz. Kontaktovat nás můžete i na naší FB stránce.