MIG-21PFM, 1/72 KP PŘICHÁZÍ

Tým v Kovozávodech připravil pro milovníky naší oblíbené řady „jednadvacítek“ další z důležitých verzí tohoto legendárního stíhače a to verzi MiG-21PFM pozdějších verzí. Již známá stavebnice verze MF je doplněna novým rámečkem s rozdílovými díly a průhlednými díly pro kabinu s možností otevřeného krytu, což zviditelní velmi detailní interier. Dále je model doplněn již v základním prodejním provedení stříkacími maskami pro maskování kabiny a kol podvozků, tento doplněk velmi usnadní pohodové sestavování modelu. Jistě mnoho modelářů ocení také možnosti podvěšené výzbroje ,která je obsahem stavebnice.

Na několika fotografiích Vám přinášíme náhled na plastové výlisky a pár foto ze služby těchto strojů, které byly používány mnoha státy po celém světě. Nový MiG-21PFM v měřítku 1/72 od KP obsahuje čtyři kamuflážní markingy a to 2x československého letectva, 1x polský a 1x východoněmecký. Následovat budou stavebnice s markingy třetího světa a vietnamský speciál.Obtisky včetně popisek jsou tištěny v KP. Model bude v prodeji u všech dobrých prodejců na přelomu září a října 2018. Seznam našich prodejců najdete na www.kovozavody.cz. V případě preference nákupu přes internet lze doporučit náš nový E-shop – www.eshop.kovozavody.cz

Věříme, že Vás další verze tohoto modelu svou jednoduchostí, detailností, nenáročnou stavbou a navíc příjemnou cenou potěší.

Petr Muzikant KP/AZ