MALÁ PARDUBICKÁ 2017

V sobotu 25. 2. se sešlo několik stovek modelářů a návštěvníků na tradičním místě, v kulturním domě na pardubické Dukle. Jako tradičně po plese, který se podepsal na tvářích personálu v baru, bylo vidět, že měli dlouhou šichtu a v sobotu začínali pro ně hodně brzo…. Tradice pokračuje.
Malá pardubická navazuje na pardubické Kit salony pod taktovkou Milana Vinše a na tuto oblíbenou akci se navázání podařilo. Soutěž má standardní vysokou úroveň, i vystavené modely jsou kvalitní a návštěvníci byli určitě spokojeni.
Kdo chtěl, mohl ulehčit i peněžence u přítomných prodejců. Mezi nimi bylo hlavní téma rozhovorů jasné, zavedení EET. Už je víceméně jasné, koho na akcích budeme dále potkávat a kdo už po soutěžích jezdit nebude a přesune se pouze k prodejům, které evidenci podléhat nebudou. Obdobné téma se řešilo i na burze a probíralo se jestli se musí nebo nemusí evidovat.
Prubířským kamenem bude akce na pražském Proseku 18. března, je to první velká soutěž již v nových podmínkách.
Sobota na Dukle byla bezproblémová, organizátorům se dařilo řešit průběh bez zádrhelů. Místo poskytuje výhodu v blízkosti restaurace, kde pokračovaly debaty modelářů u oběda případně pivka nebo kávy.
A tak se po vyhlášení výsledků spokojeně rozcházeli nejen soutěžící ale i prodejci.

Cedule před restaurací "Pod košem" se dá vykládat různě...
Cedule před restaurací „Pod košem“ se dá vykládat různě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *