KP/AZ podporuje – modelářský kroužek v rámci ZŠ a MŠ Logopedické Olomouc

Že Kovozávody Prostějov/AZ model podporují práci s mládeží v kroužcích plastikových modelářů je známá věc. Vždy ale potěší milá zpětná vazba. Jedna taková dorazila do KP/AZ z Olomouce, kde firma jeden kroužek podpořila. Jeden z vedoucích, pan Struž, napsal i těchto pár řádků –

Jedná se o modelářský kroužek v rámci Základní školy a Mateřské školy Logopedické Olomouc, která pomáhá dětem s narušenou komunikační schopností ve školním věku. Kroužek je primárně určen pro děti, které jsou v rámci výuky přes týden ubytované v areálu školy. Jsem velice rád, že tento kroužek maže všechny možné rozdíly mezi dětmi, což vnímám jako velké pozitivum a děti to velice baví. 
Děti byly z dárků velmi nadšené a vykouzlilo jim to úsměv na tváři, kromě toho měl obrovskou radost přímo vedoucí kroužku, který něco takového nečekal. Některé děti se do modelů KP pustily hned, některé dodělávaly svoje stávající stavby. Mrzí mě pouze, že jsme modely nestihli už sestavit tak, abychom mohli poslat výsledek odvedené práce.

Tímto bych Vám jak za sebe, tak i za celý kroužek chtěl velice poděkovat. Chtěl jsem tak učinit při nejbližší příležitosti osobně na jedné z modelářských výstav, ale nedá se nic dělat, jen pevně doufat, že to ve zdraví přečkáme a vše se vrátí do nějakých normálních kolejí. 

S pozdravem a přáním krásného dne

Michal Struž

Se svolením vedení kroužku připojujeme pár fotografií z činnosti dětí a i my věříme, že současná situace se co nejdříve uklidní a děti se budou moci ke své práci v kroužku vrátit.