KDE CO NAJDU NA MODELÁŘOVU

Před nedávnem jsme změnili šablonu Modelářova. Učinili jsme tak na žádost vás, čtenářů. Mnozí z vás požadovali modernější a přehlednější vzhled. Vybírali jsme šablonu, která by co nejvíce odpovídala pojetí „modelářských novin“, kterými je náš web především.
Každá změna s sebou nese různé reakce. I vaše reakce lze rozdělit do tří skupin. Většina změnu přivítala, někomu se nová šablona nelíbí. A pak je tady skupina čtenářů, která se hůř orientuje v novém rozložení příspěvků. Právě pro ně je určen následující návod, co kde hledat v nové struktuře webu Modelářovo.
Pojďme se podívat, kde co hledat na našem webu.


VYHLEDÁVÁNÍ –
přidali jsme tlačítko vyhledávání (Search), které vám umožní rychle vyhledat článek podle klíčového slova (např. Airfix, Hurricane nebo historie). Rychle se tak dostanete na výpis všech článků, které klíčové slovo obsahují.

NOVINKY – v této záložce najdete následující rubriky:

TELEGRAFICKY – zde jsou krátká upozornění na novinky, doplněné pouze jednou či více fotografiemi. Tato rubrika je často aktualizovaná několikrát denně.

AKTUALITY/NEWSLETTERY – zde najdete detailnější pohledy na aktuální novinky případně newslettery různých firem bez hodnocení obsahu krabiček.

NÁHLED DO KRABIČKY – zde jsou naše pohledy na novinky po otevření obalu bez zkušební stavby či aplikace.

NÁŠ TEST – tato rubrika obsahuje testovací stavby modelů různých výrobců a tipy, jak při stavbě postupovat tak, abyste se vyhnuli problémům.

POSTAVENO – v této záložce najdete fotografie postavených modelů, které nám poskytli jejich autoři

V záložce NOSTALGIE najdete dvě velmi oblíbené rubriky –

HISTORICKÉ MODELY – tato rubrika je věnována pohledům do krabiček modelů, které dnes zajímají spíš jen sběratele, ale ve své době psaly historii plastikového modelářství

HISTORIE FIREM – oblíbený seriál o vzniku a osudech firem, které už leckdy neexistují. Budeme určitě pokračovat v této sérii článků.

UDÁLOSTI – zde najdete reportáže ze soutěží, patláků a dalších akcí, které se týkají našeho hobby

Záložka RŮZNÉ obsahuje několik rubrik, které patří také mezi velmi oblíbené –

ZE SPOLEČNOSTI –
v této rubrice najdete články, týkající se modelařiny. Představujeme zde firmy, jednotlivce ale jsou zde i články, týkající se dění v našem koníčku, třeba o modelaření v Izraeli. Plánujeme zde i představit kluby modelářů.

HISTORIE – náš koníček kombinuje polytechniku a historii. Zde najdete popisy zajímavých válečných operací, zajímavých konstrukcí a další články popisující historické události

OSOBNOSTI – historii tvoří lidé. Osudy lidí, kteří tuto historii psali najdete právě zde.

FOTOALBA – oblíbená rubrika, která obsahuje nekomentované fotografie, týkající se daného tématu nebo typu

WALKAROUNDY – detailní pohledy na daný typ letadla nebo bojové techniky. Walkaroundy jsou určeny modelářům, kteří chtějí postavit opravdu detailní model


KALENDÁŘ – v dnešní rychlé době všichni musí plánovat. Tomu slouží záložka KALENDÁŘ
Zde najdete jednak celkový přehled akcí v ČR a na Slovensku ale také detailní pohled na akce, kterých jsme mediálními partnery nebo jim poskytujeme nějakou službu, třeba elektronickou registraci.

KONTAKTY –

Zde najdete kdo je kdo, kontaktní e.mail ale i kontaktní formulář, pokud nás chcete rychle kontaktovat.

Vidíte, není to nic složitého. Nakonec přijdete na to, že nová šablona Modelářova je přehledná a logická.
Rádi bychom na tomto místě poděkovali vám, čtenářům, za stále se zvyšující počet návštěv našeho webu. A dík patří i všem autorům, kteří na tvorbě vámi oblíbeného webu nezištně spolupracují.
Honza Polc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *