Heinkel He-162 Salamander 1/72 novinka AZmodel

Po delší odmlce jsme pro tento měsíc jsme pro Vás  u AZmodelu připravili jednu z mnoha novinek , kterou je Heinkel He-162 Salamander v měřítku 1/72. Tento nový model nemá ambice být nejlepší na světě a v přilehlých galaxiích, od toho tu jsou jiné firmy, ale nejprodávanější – podobně jako je to u našeho  Azetího Messerschmittu Bf 109E všech verzí .

Tento model chce Vás zákazníky oslovit  v dnešní době velmi dobrou cenou (u českých prodejců  kolem 285,- Kč), svou jednoduchostí  a hlavně  nabídkou prakticky všech verzí tohoto letounu včetně těch projektovaných , takže příznivci „Luftwaffe 1946“ budou určitě nadšeni. V prodeji budou postupně od verzí He 162A-1, A-2 a A-9  také verze dvoumístná He 162S, s náporovými motory verze He 162B, s dopředným šípem křídla verze He 162D, krásná verze s lomeným křídlem He 162C a také krabička s prototypy.  Určitě Vás potěší kromě standartního „ocasu“ také kormidla do V pro dané verze  a přídavná podvěsná výzbroj.

Model bude v prodeji do konce srpna a bude dostupný u všech dobrých prodejců.

Petr Muzikant a tým AZmodel

 

English summary

After a long pause, this month the kit of the a Heinkel He 162 Salamander in 1/72 scale has been prepared by AZmodel for you. This new model does not aspire to be ”the best in the world and in the neighbouring galaxies“, there are other companies to fulfil this role, but to become the best sellers – like our AZmodel Messerschmitt Bf 109E of all versions .
This model was conceived to address the customers of today offering them the kit at a very good price – 12,40,- Euro, present the model simplicity and especially the choice of practically all variants of this aircraft, including the projected ones , ̶ so to please all the fans of the „Luftwaffe 1946“. Beginning with the He 162A-1, A-2 and A-9 models, the two-seat He 162S, the He 162B with pulse engines, the He 162D with forward-swept wings, the beautiful He 162C with a the kinked wings and also the prototypes will be produced. In addition to the standard tail surfaces, you will be pleased to see the V-tail for appropriate versions and additional underwing stores.
We will start be distributing the first model to foreign customers at the end of August, so it will be in ”all good dealers’ ” stock during September.
Petr Muzikant and the AZmodel team