FW 190A-5 1/18 – SADA DOPLŇKŮ OD Q-M-T


Není to tak dlouho, co firma HOBBYBOSS překvapila novým fokoušem 190A-5 v gigantickém měřítku 1/18. Nový plastikový model má rozměry radiem řízeného létajícího stroje.

Právě rozměry hotového modelu vybízejí k náhradě obtisků ze stavebnice za masky, rozměrná kabina po maskách přímo volá.
Velmi rychle reagovala benešovská firma Q-M-T a připravila pro novinku HOBBYBOSS celou sérii doplňků. Samostatně si můžete pořídit masky na kabinu – jednostranné i „profi“ oboustranné, masky pro nástřik markingu i efektních spirál na kužel ve třech variantách. V přípravě jsou resinová kola podvozku.
Pro zájemce, kteří chtějí mít „all in one“ je připravena sada „FULL PROFI MASK SET“, která obsahuje masky na kabinu (oboustranné), sadu pro aplikaci markingu, spirály i masky na kola podvozku. Samozřejmostí je výhodnější cena této kompletní sady.
K maskám je dodáván přehledný barevný návod, který velmi usnadňuje jednotlivé kroky aplikace masek a následný nástřik. Všechny masky jsou vyrobeny z velmi elastické vinylové fólie ORAMASK, se kterou se pracuje velmi příjemně a při troše opatrnosti umožňuje několikanásobnou aplikaci na model.

Zájemcům o tohoto „velkého ptáka“ masky a doplňky z produkce Q-M-T doporučujeme. Prodejcem výrobků Q-M-T v České republice je teplický Modelimex.

Jan Doleček