Supermarine Seafire Mk.Ib 1/72 KP- Kovozávody Prostějov

Kontrolní stavba

První tradiční ,firma Kovozávody Prostějov v těchto dnech uvádí na trh jednu ze svých mnoha novinek , a to je Seafire Mk.IB v měřítku 1/72. Model je vydán ve třech různých přebalech . Poutavé kresby našeho malíře Carlose Alonsa zdobí krabičky , které obsahují tři rámečky ze středně šedého plastiku ,kabinku, návod a obtiskový aršík. Dva čisté základní rámečky zhotovené v HQT kvalitě z přesných forem z dílny pana Vandělíka jsou již známé z modelů Spitfire Mk.VB. Rozdílový malý rámek , který obsahuje nový trup se zástavbou přistávacího háku je také zhotoven z kovové formy , je čistý s jemnými detaily a byl zhotoven firmou JACH stejně jako kabinky většiny našich modelů.

Kontrolní stavba , kterou si můžete na pár fotografiích prohlédnou neodhalila žádný problém. Stavebnice se pohodově lepí a stavbu zvládne i začátečník. Ozdobou modelu tohoto slavného stíhače je super detailní interier a šachty podvozků, přesné a akurátní tvary a jemný negativně rytý povrch s množstvím drobných detailů. Pochvala patří oběma výše jmenovaným technologům .

Model již nyní zakoupíte spolu s dalšími novinkami z naší produkce za velmi příznivou MOC cenu kolem 349,-Kč u všech dobrých prodejců a také na našem e-shopu .

https://eshop.kovozavody.cz/10492,cz_seafire-mk.ib.html

https://eshop.kovozavody.cz/10493,cz_seafire-mk.ib-vokes.html

https://eshop.kovozavody.cz/10494,cz_seafire-mk.ib-over-africa.html

Seznam prodejců a distributorů a také další info najdete na našich stránkách: www.kovozavody.cz.

Tým KP Vám přeje modelářskou pohodu.

 

S pozdravem

 

Petr Muzikant KP/AZ