SLEP SI SVŮJ MODEL, NOVÁ ŘADA CLUB LINE OD KOVOZÁVODŮ PROSTĚJOV

Firma Kovozávody Prostějov nedávno uvedla novou řadu modelů, které mají zjednodušené obtisky, nový design krabiček a především lákavou cenu, ta je výrobcem doporučena na 159,- Kč pro koncového zákazníka.
Celá řada směřuje především do škol na hodiny pracovního vyučování, do kroužků mladých plastikových modelářů ale i do rukou běžných modelářů. V krabičce je obsaženo vždy jen jedno schéma zbarvení, ovšem takové, které se nikdy v žádné jiné verzi daného modelu nevyskytovalo. Tím jsou tyto stavebnice atraktivní i pro „dospělé“ kitaře. Na soutěži v Žamberku se odehrála ostrá předpremiéra v rámci akce „Slep si svůj model“, kterou firma KP sponzoruje již několik let.
dsc07362

Pro ostrou zkoušku byl vybrán Zlín Z-126 v líbivém žlutém zbarvení. Do této edice byla stavebnice „upgradována“ vylisováním ze žlutého plastu. Takže po slepení stačí nanést obtisky a zlínek může putovat do vitrinky. Zájem dětí byl velký. A to nejen kluků, lepily i malé slečny…

dsc07393

S dětmi se modelaření věnovali buď přítomní tatínkové případně radou či malou pomocí asistovali zkušení modeláři. I dospělí velmi pozitivně hodnotili nový počin KP, velmi se líbilo vylisování modelu v barvě. Po sestavení Z-126 několik rodičů zakoupilo další stavebnice z této nové řady pro pokračování doma.
Velký zájem je o tuto řadu ze strany škol, do kterých se opět po dlouhé době vrací pracovní vyučování a tyto modely jsou pedagogy hodnoceny jako velmi vhodné, z hlediska náročnosti a ceny.
Zatím jsou k dispozici čtyři modely, chystá se další čtveřice. Je docela možné, že tento krok firmy KP přivede k našemu krásnému koníčku nové mladé modeláře a modelářky. Bylo by to jen dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *