6. PATLÁK ZLÍNSKÉHO KLUBU VE CHVALČOVĚ


Patláky, víkendové lepení modelů jsou dnes velmi populární. I ve zlínském klubu se patláky zabydlely a staly se hezkou tradicí. Letos na podzim se konal již šestý patlák v pořadí.
Tradičně se akce koná na chatě „Pod Obřany“ ve Chvalčově. Místo, kde vás v noci budí ticho.
I tentokrát dojela kompletní sestava KPM Zlín, nechyběl skoro nikdo. Jídelna se na tři dny proměnila ve velkou modelářskou dílnu a celý víkend včetně volného pátku se vesele lepilo.
Tentokrát byl patlák významný nejen tradiční přednáškou Milana Vojáčka o teorii i praxi létání nebo sobotním grilováním ale především personální změnou u obsluhy.
Tradičně perfektní strava se tentokrát díky naprosto nenápadnému kuchaři povznesla na kulinářský svátek. I přilehlý bárek byl více otevřený než zavřený jak tomu bylo v minulosti.
Pohodička, poklid, žádný stres. Tak probíhal celý prodloužený víkend ve Chvalčově. Kromě lepení došlo samozřejmě i na oblíbené „historky od táborových ohňů“, při kterých se vzpomínalo třeba na legendární Křivonosky, kde každý něco zažil a dal to k lepšímu.
Patlák KPM Zlín byl parádní, nádherně relaxující víkend, hlavně pro tým KP/AZ, jehož část se teprve před pár dny vrátila z Telfordu.
Děkujeme za pozvání.
Tým KP/AZ